Beko Teknik Servisi

444 47 87

Ankara Beko Teknik Servisi

Firmamız Ankara Beko olarak hizmet vermektedir. Ev ve İşyerinizdeki Tüm Beko Teknik Servisi marka ürünlerin bakım, tamir ve arıza tespiti sonunda onarımını yapmaktadır. Uzun süredir bu sektörde yer almanın verdiği güven ve profesyonel kadromuzla müşterilerimizin ürünleriyle ilgili tüm sorunlarını ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Firmamız Ankara geneline hizmet vermekte olup özel servis araçlarımızla 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz. Ürününüzün arıza durumuna göre ya olduğu yerde yada teknik servisimize ürünüzü getirerek işlemleri yapabilmekteyiz. Aşağıda Beko marka ürünlerinizle ilgili yapabildiğimiz işlemleri görebilirsiniz.

  • Beko Buzdolabı Tamiri
  • Beko Çamaşır Makinası Tamiri
  • Beko Bulaşık Makinası Tamiri
  • Beko Diğer Ürünleri Tamiri
Beko Teknik Servisi

Firma Olarak Çalışma Sistemimiz

1
İlk Görüşme

Müşterilerle yaptığımız ilk görüşmede Beko marka ürününüzün porblemini ve çözüm yolları hakkında bilgilendirme yapmakta ve adres bilgisini almaktayız.

2
Ürün İncelenmesi

Müşterinin problemlerini dinleyerek Beko marka ürünün kontrolleri yapılmakta ve çözüm yolları hakkında müşteriye bilgi verilmektedir.

3
Anlaşma Sonrası

Ürünün problemi anlaşılıp fiyat verildikten sonra ekibimiz yerinde yada ürünü alarak servisimizde gereken işlemleri yapmaktadır.

4
Teslim Süreci

Beko marka ürününüzün arıza ve bakım işlemleri bittikten sonra müşterilerimize test ettirerek ürünü teslim ediyoruz. Teslim sonrasında herhangi bir problemde bizi arayabilirsiniz.