Demirdöküm Teknik Servisi

444 47 87

Ankara Demirdöküm Teknik Servisi

Firmamız Ankara Demirdöküm olarak hizmet vermektedir. Ev ve İşyerinizdeki Tüm Demirdöküm Teknik Servisi marka ürünlerin bakım, tamir ve arıza tespiti sonunda onarımını yapmaktadır. Uzun süredir bu sektörde yer almanın verdiği güven ve profesyonel kadromuzla müşterilerimizin ürünleriyle ilgili tüm sorunlarını ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Firmamız Ankara geneline hizmet vermekte olup özel servis araçlarımızla 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz. Ürününüzün arıza durumuna göre ya olduğu yerde yada teknik servisimize ürünüzü getirerek işlemleri yapabilmekteyiz. Aşağıda Demirdöküm marka ürünlerinizle ilgili yapabildiğimiz işlemleri görebilirsiniz.

  • Demirdöküm Buzdolabı Tamiri
  • Demirdöküm Çamaşır Makinası Tamiri
  • Demirdöküm Bulaşık Makinası Tamiri
  • Demirdöküm Diğer Ürünleri Tamiri
Demirdöküm Teknik Servisi

Firma Olarak Çalışma Sistemimiz

1
İlk Görüşme

Müşterilerle yaptığımız ilk görüşmede Demirdöküm marka ürününüzün porblemini ve çözüm yolları hakkında bilgilendirme yapmakta ve adres bilgisini almaktayız.

2
Ürün İncelenmesi

Müşterinin problemlerini dinleyerek Demirdöküm marka ürünün kontrolleri yapılmakta ve çözüm yolları hakkında müşteriye bilgi verilmektedir.

3
Anlaşma Sonrası

Ürünün problemi anlaşılıp fiyat verildikten sonra ekibimiz yerinde yada ürünü alarak servisimizde gereken işlemleri yapmaktadır.

4
Teslim Süreci

Demirdöküm marka ürününüzün arıza ve bakım işlemleri bittikten sonra müşterilerimize test ettirerek ürünü teslim ediyoruz. Teslim sonrasında herhangi bir problemde bizi arayabilirsiniz.